Kim Kardashian’ın boşanma avukatı açıkladı: İşte insanların 1 numaralı boşanma nedeni

Cooperman & Mandles’ta boşanma avukatı olan Wasser’ı, Kim Kardashian, Britney Spears ve Ariana Grande’nin avukatı olarak görev yaptı.

Wasser, ünlülerin boşanmalarının sivil boşanmalardan çok da farklı olmadığını söyledi.

Wasser, “Boşanmanın her zaman en büyük dengeleyici olduğunu söylerim. İnsanlar ünlü olsun ya da olmasın aynı korkuyu ve acıyı yaşıyor.” diyor.

WASSER’A GÖRE İNSANLARIN 1 NUMARALI BOŞANMA NEDENİ

Wasser, “İnsanların boşanmasının nedeni iletişim kuramamalarıdır” sözlerinin yanı sıra insanların, ünlü olsun veya olmasın, birlikteliklerini sonlandırmayı seçmelerinin en yaygın nedeni de aynıdır diye ekliyor.

Bu sorun, örneğin evlilik dışı ilişkiler veya sağlıksız içki içme alışkanlıkları olarak ortaya çıkabilir ancak iletişim kuramama genellikle sorunun köküdür.

Evlenmeden önce ‘süper bazı konuşmalara öncelik verin.

Evlenmeyi seçen birçok partner, uzun süreli rahatsızlıklar yaşamamıştır. “Çünkü işler iyi gittiğinde iletişim araçlarını geliştirmezsiniz, işler iyi gitmediğinde de bunları tartışacak yeteneğe veya kaynaklara sahip olmazsınız” diyor.

Çiftlerin evlenmeden önce yapması gereken pek çok konuşmanın yapılması gerektiğini söyleyen Wasser, “Çocuklarımızı özel okula göndermemiz önemli mi? Annemle babamın yaşlılıklarında bizimle yaşaması sizin için sorun mu?” gibi soruların konuşulması gerektiğini vurguluyor.

Wasser, evliliğin öncesinde veya evliliğin başlarında zorlu konuşmalar yaparak, size ve eşinizle daha iyi ve sağlıklı iletişim alışkanlıkları geliştirebilirsiniz.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir