Arka Sokaklar’a ilişkin yüz binleri coşkulandıran açıklama! Beklediğinize değecek

On beş yılı aşkın bir süredir Kanal D ekranında varlık gösteren Arka Sokaklar dizisi hakkında sıkı takipçilerini yakından ilgilendirecek bir karar alındı. Bilindiği üzere Arka Sokaklar’ın yapımcılığını üstlenen Türker İnanoğlu’nun bir süredir yaşadığı sağlık problemlerinden ötürü söz konusu projeye ara verilmişti.

İzleyenler Arka Sokaklar’ın ekranlara dönüş yapacağı tarihi merak içerisinde bekleyişe koyulmuştu ve konuya yönelik Kanal D’den gelecek açıklamaya dikkat kesilmişti. Gelen son bilgiler doğrultusunda Arka Sokaklar dizisinin çekimlerine yaz aylarında başlanacak ve Eylül ayında ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Türker İnanoğlu, Arka Sokaklar projesinin yayın haklarını Kanal D İç Yapımlar’a devretme kararı aldı. Prensipte anlaşan taraflar arasında imzaların yakında atılacağı ve Arka Sokaklar’a Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu’nun devam edeceği öğrenildi.

31 Temmuz 2006’dan beri Kanal D’de yayına giren Arka Sokaklar dizisinin yönetmenlik koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor ve senaristliğini ise Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan üstleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir